Witaj, nazywam się Patrycja Załug i od 10 lat wspieram kobiety w odkrywaniu siebie. Rok Przebudzenia stworzyłam dla kobiet, które chcą świadomie i odpowiedzialnie kreować życie za jakim tęsknią.

To unikalny program online złożony z najbardziej skutecznych praktyk pracy z ciałem, umysłem, emocjami i podświadomością , który pomoże Ci konsekwentnie, miesiąc po miesiącu zrobić porządek w swojej głowie i w swoim życiu i wykreować dla siebie dokładnie to za czym tęsknisz. W tym programie pokażę Ci jak zmienić stare podświadome wzorce i wprowadzić nowe, dobre, budujące wiarę w siebie przekonania i nawyki, które odmienią Ciebie i Twoje życie. 

Zapisy na nową edycję 2020 ruszają 22 października 2019 roku, a program rozpocznie się w styczniu 2020.

NAD JAKIMI OBSZARAMI BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

CZĘŚĆ I – TWOJE WNĘTRZE

Świat zewnętrzny jest odbiciem Twojego wewnętrznego świata. Pierwsze 6. modułów Roku Przebudzenia pomoże Ci uzdrowić swoje wnętrze i powrócić do pełni życia.

NOWY POCZĄTEK – Nie pozostawiaj życia przypadkowi

Moduł I - MOC INTENCJI, czyli jak przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz

W pierwszym miesiącu nauczysz się korzystać z mocy intencji. Dzięki intencji świadomie ukierunkujesz swoją uwagę na to, co jest dla Ciebie najważniejsze. A umysł zacznie Cię w tym wspierać.

Moduł II - MOC UMYSŁU, czyli jak żyć szczęśliwie w tu i teraz

Poprzez praktyki drugiego miesiąca nauczysz się uspokajać Twój umysł i sprawiać, aby wspierał Cię we wszystkim co sobie zamierzysz. Dzięki prostym praktykom skupisz się bardziej na życiu w tu i teraz. To da Ci głębokie oparcie i osadzenie w sobie.

Moduł III - MOC MIŁOŚCI DO SIEBIE, czyli jak dawać sobie dobro, czułość i wsparcie

W trzecim miesiącu zaczniesz praktykować powracanie do pełnej akceptacji siebie i budowanie zdrowego poczucia własnej wartości. Bo miłość do siebie jest podstawą naszej życiowej obfitości i dobrego samopoczucia.

CIAŁO. KOBIECOŚĆ. SEKSUALNOŚĆ. – Powrót do pełni życia

Moduł IV - GŁĘBOKI KONTAKT I OSADZENIE W CIELE

Czwarty miesiąc pomoże Ci przetransformować relację z Twoim ciałem. Nauczysz się głębiej słuchać swojego ciała, troszczyć się o jego potrzeby i czerpać z jego ogromnej mądrości. Zaczniesz bardziej czuć co jest dla Ciebie dobre, pogłębisz zaufanie do siebie, zmniejszysz lęk przed życiem i zaczniesz konsekwentnie kreować swoje poczucie bezpieczeństwa.

Moduł V - PRZEBUDZENIE PEŁNI TWOJEJ KOBIECOŚCI

W piątym miesiącu będziemy pracowały nad przebudzeniem pełni Twojej kobiecości. Dowiesz się jak otworzyć się na więcej przyjemności, błogości i zrelaksowania. Nauczysz się na nowo doceniać swoją kobiecość i czule o nią dbać. Nauczysz się też lepiej rozumieć swoje kobiece emocje. Dowiesz się jak powstają, od czego zależą i dlaczego są tak zmienne. Nauczysz się dostrajać się do swojego cyklu miesięcznego i żyć w zgodzie z rytmem swojego ciała.

Moduł VI - TWOJA ŚWIĘTA SEKSUALNOŚĆ I ŻYCIOWA MOC

W szóstym miesiącu pójdziemy o krok dalej. Pomogę Ci się przyjrzeć temu, na ile pozwalasz sobie cieszyć się swoją kobiecą seksualnością. Energia seksualna to najpotężniejsza energia jaka istnieje. Jeśli mamy do niej dostęp, jeśli nie nakładamy na nią brzemienia wstydu i winy, jeśli pozwalamy sobie ją w pełni wyrażać, nasze życie nabiera nowej jakości. Czujemy się spełnione i szczęśliwe jako kobiety. W tym miesiącu odkryjesz, że Twoja seksualność może być dla Ciebie źródłem ogromnej radości i żywotności.

CZĘŚĆ II – TWOJE ŻYCIE

To jak wygląda Twoje życie jest odzwierciedleniem tego, co masz w sobie. Moduły VII-XII Roku Przebudzenia pomogą Ci świadomie i skutecznie kreować życie za jakim prawdziwie tęsknisz: pełne spełnienia, wolności, obfitości, bliskości i szczęścia.

PIENIĄDZE. PRACA. MARZENIA. – Otwórz się na obfitość

Moduł VII - UZDROWIENIE RELACJI Z PIENIĄDZEM

Siódmy miesiąc będzie skupiony na uzdrowieniu Twojej relacji z pieniądzem. Przyjrzysz się swoim przekonaniom, stosunkowi do pieniędzy, uczuciom jakie do nich żywisz, przekonaniom ile możesz zarabiać, podświadomym wewnętrznym blokadom, którymi hamujesz napływ gotówki i zachowaniom, które kreują lęk związany z pieniędzmi. To będzie miesiąc głębokiej praktyki transformującej poczucie braku i kreującej wdzięczność i obfitość.

Moduł VIII - PRACA PEŁNA RADOŚCI I SENSU

Każda z nas ma swoje unikalne talenty i dary, którymi może się podzielić z innymi. Jednak często nie wierzymy, że mają one wartość i odcinamy się od możliwości wykonywania pracy, która naprawdę daje nam spełnienie i ma dla nas sens. W ósmym miesiącu dowiesz się jak przetransformować stare wzorce dotyczące tego co jest dla Ciebie możliwe i  znaleźć swoją pracę życia. Dowiesz się jak odkryć swoje unikalne dary i jak uwierzyć, że możesz się nimi dzielić.

Moduł IX - SZTUKA SKUTECZNEGO MANIFESTOWANIA MARZEŃ

W dziewiątym miesiącu poznasz arkana skutecznego manifestowania marzeń. Bo to nie przypadek, że jedne osoby sięgają po to, czego pragną, a inne cały czas tkwią w tym samym miejscu. Dowiesz się jak odróżniać prawdziwe marzenia z serca od wymagań ego. Nauczysz się rozpoznawać swoje podświadome wzorce działania i uwalniać od tych, które blokują Twoją moc. Nauczysz się odważnie sięgać po to na czym Ci zależy bez presji i stresu, lekko, radośnie i z zaufaniem.

RODZINA. ZWIĄZKI. RELACJE. – Odkryj prawdziwą bliskość

Moduł X - SZTUKA BUDOWANIA AUTENTYCZNYCH RELACJI, CZYLI POWRÓT DO BYCIA SOBĄ

Dziesiąty miesiąc Roku Przebudzenia będzie okazją do przyjrzenia się swoim relacjom – z przyjaciółmi, współpracownikami, znajomymi i rodziną –  i zaproszenia do nich większej bliskości, szczerości i życzliwości, aby mogły Cię karmić i być źródłem radości i szczęścia. Nauczysz się głębokiego słuchania i wspierającej komunikacji z serca do serca. Dowiesz się jak pożegnać lub przetransformować niekorzystne dla Ciebie relacje i otworzyć się na prawdziwą bliskość, za jaką tęsknisz.

Moduł XI - UZDROWIENIE RELACJI Z RODZICAMI - OD ZALEŻNOŚCI DO BLISKOŚCI

W jedenastym miesiącu Roku Przebudzenia będziesz miała piękną okazję, aby uzdrowić relację ze swoimi rodzicami i powrócić do pełnej wolności bycia sobą. Nauczysz się odróżniać co jest tak naprawdę Twoje od tego co jest oczekiwaniami Twoich bliskich. Dowiesz się jak świadomie przeciąć pępowinę i uniezależnić swoje życiowe decyzje i wybory od aprobaty lub potępienia swoich rodziców. Nauczysz się stawać w swojej prawdzie wobec tych, których najbardziej kochasz. Staniesz mocno na własnych nogach i zyskasz siłę, aby żyć tak jak chcesz.

Moduł XII - JAK OTWORZYĆ SIĘ NA MIŁOŚĆ I WYKREOWAĆ ZWIĄZEK, ZA JAKIM TĘSKNISZ

Praktyki dwunastego miesiąca pomogą Ci przyjrzeć się jakich partnerów wybierasz, jakie związki tworzysz i otworzyć się na doświadczanie takiej miłości, za jaką tęsknisz. Dowiesz się jak świadomie tworzyć pełen miłości, pasji i zrozumienia związek, który będzie Cię karmił i nadawał życiu absolutnie wyjątkowy smak.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH PROGRAMU?

ZAAWANSOWANY TRENING

Comiesięczny głęboki trening pomoże Ci trzymać kurs na to, co jest dla Ciebie najważniejsze i to w każdej sferze życia.

ZESZYTY ĆWICZEŃ

Kilkanaście stron praktyk, ćwiczeń i konkretnej wiedzy JAK zmienić swoje myślenie i kreować życie za jakim tęsknisz.

WSPIERAJĄCĄ GRUPĘ KOBIET

Ćwiczenia w parach, zadania w grupie, dzielenie się doświadczeniami – bo rozwój jest najszybszy, kiedy masz wsparcie.

W tym roku nie pozostawiaj swojego życia przypadkowi.

 

Zacznij świadomie zmieniać swoje podświadome wzorce, schematy i nawyki

i dzięki regularnej medytacji i uważności na siebie wykreuj życie za jakim tęsknisz.

ZOBACZ JAK TEN PROGRAM ZMIENIA ŻYCIE KOBIET

CO ZYSKASZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W ROKU PRZEBUDZENIA?

Zrobisz porządek w swojej głowie i w życiu – nauczysz się nowych przekonań i nawyków, które pomogą Ci świadomie kreować szczęśliwe, spełnione życie – w każdej sferze. 

Zaczniesz rozumieć siebie na głębokim poziomie, rozumieć swoje motywacje, zachowania, uczucia

Nawiążesz głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu zaczniesz zmierzać w najlepszym dla Ciebie kierunku

Poznasz zaawansowane techniki, praktyki i medytacje, które będą Cię wspierać przez całe życie

Będziesz doświadczać w sobie więcej spokoju, ugruntowania, pozytywnej energii, radości i miłości

Przebudzisz się do życia pełnią życia: w Twoich relacjach będzie więcej miłości, szczerości i wsparcia a Ty będziesz czuła spokój i pewność, że ze wszystkim sobie poradzisz

To będzie Twój rok.

Rok Przebudzenia i Nowego Początku.

Zapisy na Rok Przebudzenia 2020 ruszają 22 października. Zapisz się już dziś na listę zainteresowanych.

ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH >>>

Aha, i pamiętaj, że niczego nie ryzykujesz. Jeżeli nie pokochasz tego programu tak jak kobiety, którym miałam radość pomóc, to w ciągu 15 dni od dołączenia będziesz mogła poprosić mnie o zwrot pieniędzy i to bez podawania przyczyny. Wystarczy, że napiszesz maila.

Ale jeśli zostaniesz to będziesz taka szczęśliwa, że to dla siebie zrobiłaś.

Wahasz się? Chcesz mnie o coś zapytać? Pisz swobodnie – nie ma głupich pytań. To jest Twoje życie a skoro ten program może Ci pomóc, to może warto dowiedzieć się więcej? Nie przegap okazji, żeby do niego dołączyć. Skoro tu trafiłaś, to znaczy, że jesteś gotowa na tę głęboką transformację. Napisz do mnie: dlakobiet@patrycjazalug.pl