Rok Przebudzenia to unikalny Program rozwojowy dla Kobiet, złożony z 12 modułów głębokiego intensywnego rozwoju osobistego na poziomie mentalnym, energetycznym, fizycznym i duchowym.

Start najbliższej edycji Programu już 1 stycznia 2019 roku o godz. 18:00.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH PROGRAMU?

SZKOLENIA WIDEO

Pracę w ramach każdego modułu rozpoczniesz pierwszego dnia każdego miesiąca od godzinnego szkolenia wideo na żywo, w ramach którego będziesz mogła zadawać mi pytania lub formie nagrania.

ZESZYTY ĆWICZEŃ

Do każdego modułu otrzymasz zeszyt ćwiczeń w formacie pdf do ściągnięcia i wydrukowania, abyś mogła od razu zacząć wprowadzać w życie to czego będziesz się uczyć na szkoleniu wideo.

MATERIAŁY DODATKOWE

Będziesz miała również możliwość pobrania materiałów dodatkowych – prezentacji ze szkoleń, szkoleń w formie plików audio, dodatkowych medytacji i sesji oraz ćwiczeń do druku.

NAD JAKIMI OBSZARAMI BĘDZIESZ PRACOWAĆ?

CZĘŚĆ I – TWOJE WNĘTRZE

Świat zewnętrzny jest jedynie prostym odbiciem Twojego wewnętrznego świata. Pierwsze sześć modułów Roku Przebudzenia pomoże Ci zbudować siebie w środku i nauczyć nowych umiejętności, dzięki którym w kolejnych modułach nauczysz się kreować życie za jakim tęsknisz.

NOWY POCZĄTEK – Nie pozostawiaj życia przypadkowi

Moduł I - MOC INTENCJI

W pierwszym miesiącu nauczę Cię jak korzystać z mocy intencji. Większość osób nie docenia siły jaką ma świadome wypowiedzenie w myślach lub na głos tego, czego chcemy. Dzięki intencji świadomie ukierunkujesz swoją uwagę na to, co jest dla Ciebie najważniejsze. A umysł zacznie Cię w tym wspierać.

W tym module 2-godzinne szkolenie online na żywo, 1 stycznia 2019, godz. 18:00

Moduł II - MOC UMYSŁU

Poprzez praktyki drugiego miesiąca pomogę Ci nauczyć się uspokajać Twój umysł i sprawiać, aby wspierał Cię we wszystkim co sobie zamierzysz. Odkryjesz moc umysłu i skupisz się bardziej na życiu w tu i teraz.

W tym module 2-godzinne szkolenie online na żywo, 1 lutego 2019, godz. 18:00

Moduł III - MOC MIŁOŚCI DO SIEBIE

W trzecim miesiącu pomogę Ci skutecznie uwolnić się od krytykowania siebie i pokażę jak możesz pokochać siebie taką, jaką naprawdę jesteś. Życie daje Ci tyle, na ile wierzysz, że zasługujesz. Jeśli podświadomie czujesz, że nie zasługujesz na szacunek, lepsze pieniądze czy dobrą pracę, to one do Ciebie nie przychodzą, bo podświadomie sobie w tym przeszkadzasz. Miłość do siebie jest podstawą naszej życiowej obfitości i dobrego samopoczucia.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 marca 2019, godz. 18:00

CIAŁO. KOBIECOŚĆ. SEKSUALNOŚĆ. – Poczuj, że żyjesz

Moduł IV - GŁĘBOKI KONTAKT I OSADZENIE W CIELE

Czwarty miesiąc pomoże Ci przetransformować relację z Twoim ciałem. Nauczysz się głębiej słuchać swojego ciała, troszczyć się o jego potrzeby i czerpać z jego ogromnej mądrości. Zaczniesz bardziej czuć co jest dla Ciebie dobre, pogłębisz zaufanie do siebie, zmniejszysz lęk przed życiem i zaczniesz konsekwentnie kreować swoje poczucie bezpieczeństwa.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 kwietnia 2019, godz. 18:00

Moduł V - PRZEBUDZENIE PEŁNI TWOJEJ KOBIECOŚCI

W piątym miesiącu będziemy pracowały nad przebudzeniem pełni Twojej kobiecości. Pomogę Ci otworzyć się na więcej przyjemności, błogości i zrelaksowania. Nauczysz się na nowo doceniać swoją kobiecość i łączyć się z jej wyjątkowymi darami: dobrem, czułością, troskliwością, miłością, wrażliwością i pięknem – aby rozwijać je w sobie i karmić swoją kobiecą duszę. Nauczysz się też lepiej rozumieć swoje kobiece emocje. Dowiesz się jak powstają, od czego zależą i dlaczego są tak zmienne. Nauczysz się dostrajać się do swojego cyklu miesięcznego i żyć w zgodzie z rytmem swojego ciała.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 maja 2019, godz. 18:00

Moduł VI - TWOJA ŚWIĘTA SEKSUALNOŚĆ I ŻYCIOWA MOC

W szóstym miesiącu pójdziemy o krok dalej. Pomogę Ci się przyjrzeć temu, na ile pozwalasz sobie cieszyć się swoją kobiecą seksualnością. Energia seksualna to najpotężniejsza energia jaka istnieje. Jeśli mamy do niej dostęp, jeśli nie nakładamy na nią brzemienia wstydu i winy, jeśli pozwalamy sobie ją w pełni wyrażać, nasze życie nabiera nowej jakości. Czujemy się spełnione i szczęśliwe jako kobiety. W tym miesiącu odkryjesz, że Twoja seksualność może być dla Ciebie źródłem ogromnej radości i żywotności.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 czerwca 2019, godz. 18:00

CZĘŚĆ II – TWOJE ŻYCIE

Świat zewnętrzny jest jedynie prostym odbiciem Twojego wewnętrznego świata. Moduły VII-XII Roku Przebudzenia pokażą Ci jak możesz skutecznie kreować życie za jakim tęsknisz.

PIENIĄDZE. PRACA. MARZENIA. – Otwórz się na obfitość

Moduł VII - UZDROWIENIE RELACJI Z PIENIĄDZEM

Siódmy miesiąc będzie skupiony na uzdrowieniu Twojej relacji z pieniądzem. Przyjrzymy się Twoim przekonaniom, stosunkowi do pieniędzy, uczuciom jakie do nich żywisz, przekonaniom ile możesz zarabiać, podświadomym wewnętrznym blokadom, którymi hamujesz napływ gotówki i zachowaniom, które kreują lęk związany z pieniędzmi. To będzie miesiąc głębokiej praktyki transformującej poczucie braku i kreującej wdzięczność i obfitość.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 lipca 2019, godz. 18:00

Moduł VIII - PRACA PEŁNA RADOŚCI I SENSU

Każda z nas ma swoje unikalne talenty i dary, którymi może się podzielić z innymi. Jednak często nie wierzymy, że mają one wartość i odcinamy się od możliwości wykonywania pracy, która naprawdę daje nam spełnienie i ma dla nas sens. W ósmym miesiącu pomogę Ci przetransformować stare wzorce dotyczące tego co jest dla Ciebie możliwe i pokażę Ci jak znaleźć swoją pracę życia.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 sierpnia 2019, godz. 18:00

Moduł IX - SZTUKA SKUTECZNEGO MANIFESTOWANIA MARZEŃ

Dziewiąty miesiąc odsłoni przed Tobą arkana skutecznego manifestowania marzeń. Bo to nie przypadek, że jedne osoby sięgają po to, czego pragną, a inne cały czas tkwią w tym samym miejscu. Dowiesz się jak odróżniać prawdziwe marzenia z serca od wymagań ego. Nauczysz się rozpoznawać swoje podświadome wzorce działania i uwalniać od tych, które blokują Twoją moc. Pomogę Ci zyskać jasność czego najbardziej dla siebie chcesz i zacząć to odważnie i skutecznie realizować. Pokażę Ci jak sięgać po to na czym Ci zależy bez presji i stresu, lekko, radośnie i z zaufaniem, ciesząc się harmonią i dobrostanem nie kiedyś, kiedy to osiągniesz, ale już tu i teraz.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu online na żywo, 1 września 2019, godz. 18:00

RODZINA. ZWIĄZKI. RELACJE. – Odkryj prawdziwą bliskość

Moduł X - WOLNOŚĆ OD SCHEMATÓW RODZINNYCH

W dziesiątym miesiącu Roku Przebudzenia przyjrzymy się wspólnie Twoim schematom rodzinnym, abyś mogła świadomie uwolnić się od tych, które już Ci nie służą. Nauczysz się odróżniać co jest tak naprawdę Twoje od tego co jest oczekiwaniami Twoich rodziców i rodziny. Nauczysz się stawać w swojej prawdzie wobec tych, których najbardziej kochasz. Staniesz mocno na własnych nogach i zyskasz siłę, aby żyć tak jak chcesz.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu online na żywo, 1 października 2019, godz. 18:00

Moduł XI -ŚWIADOME ZWIĄZKI

Jak tworzyć świadome, karmiące związki? Jak mieć więcej miłości? Jak otworzyć się na spełnienie w tej sferze? Praktyki jedenastego miesiąca pomogą Ci przyjrzeć się jakich partnerów wybierasz, jakie związki tworzysz i otworzyć się na doświadczanie takiej miłości, za jaką tęsknisz.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu online na żywo, 1 listopada 2019, godz. 18:00

Moduł XII - AUTENTYCZNE RELACJE

Dwunasty miesiąc będzie okazją do przyjrzenia się swoim relacjom – z przyjaciółmi, współpracownikami, znajomymi i rodziną – i zaproszenia do nich większej bliskości, szczerości i życzliwości, aby mogły Cię karmić i być źródłem radości i szczęścia. Nauczysz się głębokiego słuchania i wspierającej komunikacji z serca do serca.

Znajdziesz tu podsumowanie kluczowych praktyk, które pomogą Ci zintegrować wszystko to, czego się nauczyłaś, aby wszystkie dobre zmiany zostały z Tobą na całe życie. Pomogę Ci zobaczyć to, co dla siebie zrobiłaś przez cały rok i określić pełen mocy kierunek dalszego rozwoju, abyś mogła żyć pełnią życia każdego dnia. Bo każdy koniec jest nowym początkiem.

Szkolenie tego modułu w formie warsztatu wideo, 1 grudnia 2019, godz. 18:00

PODCZAS TEGO ROKU:

nauczysz się żyć bardziej w tu i teraz

pożegnasz stare niesłużące Ci wzorce i zaczniesz świadomie kreować nowe, które będą Cię wspierać

rozwiniesz uważność i samoświadomość

dokonasz znaczących zmian w ważnych sferach swojego życia

pogłębisz miłość do siebie i zdrową samoakceptację

pogłębisz miłość do siebie i zdrową samoakceptację

nauczysz się medytować, uspokajać myśli i relaksować

ukierunkujesz swoją uwagę na to, czego naprawdę chcesz

przebudzisz się do życia pełnią życia

W Roku Przebudzenia nauczysz się pracować ze swoim umysłem tak, aby zawsze Cię wspierał.

 

To będzie Twój rok.

Rok Przebudzenia i Nowego Początku.

DOŁĄCZAJĄC TERAZ OTRZYMASZ PAKIET NIESAMOWITYCH BONUSÓW,

które będą dostępne dla Ciebie od razu po zakupie, jeszcze przed startem Programu:

BONUS 1:  Dostęp do 10 SESJI PRZEBUDZENIA z pełnymi mocy, transformującymi medytacjami,

które prowadziłam w tym roku na Facebooku w grupie Przebudzone Kobiety:

Sesja 1. – Zaufanie do Życia
Sesja 2. – Radykalny wybór – prawda czy lęk?
Sesja 3. – Słodycz poddania się, czyli o magii, która się wydarza, kiedy poddajemy się swojej naturze i puszczamy kontrolę
Sesja 4. – Obejmowanie “nie wiem”
Sesja 5. – Powrót do zmysłów
Sesja 6. – Przekraczanie lęku
Sesja 7. – Wolność od warunkowania
Sesja 8. – Świadome kreowanie szczęścia, czyli dyscyplina umysłowa w praktyce
Sesja 9. – Seks bez winy i wstydu, czyli jak uwolnić się od norm narzuconych przez kulturę i zacząć odkrywać to co jest w nas naturalne, dzikie i namiętne
Sesja 10. – Dziura w poczuciu własnej wartości.

BONUS 2:  Audiobook “100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”

Wyjątkowy, praktyczny przewodnik dla każdej kobiety, która chce zbudować ciepłą i sycącą relację z samą sobą.

 

BONUS 3:  Afirmacje na dobry rok

Zestaw afirmacji w formie audio, których będziesz mogła słuchać w każdej chwili – podczas porannej kawy, w drodze do pracy lub w trakcie wieczornej kąpieli – aby wprowadzić w swój dzień odrobinę dobrej energii i dbałości o siebie.

BONUS 4:  “Przestań się zmuszać – prosty kurs miłości do siebie z Patrycją Załug”

Czterotygodniowy kurs w formie czterech nagrań wideo zawierających wskazówki do ćwiczeń i transformujących praktyk na każdy tydzień pracy.

W CENIE KURSU OTRZYMUJESZ:

  • 12 miesięcy transformującego życie, intensywnego treningu
  • 12 warsztatów wideo – razem ponad 15 godzin nagrań
  • w tym 5 dwugodzinnych warsztatów online na żywo z możliwością zadawania pytań
  • 12 zeszytów ćwiczeń
  • 12 prezentacji z warsztatów online
  • 12 plików audio z warsztatów z możliwością ich ściągnięcia
  • materiały dodatkowe – medytacje, dodatkowe ćwiczenia, sesje specjalne
  • możliwość indywidualnej pracy w parach z innymi uczestniczkami Programu i korzystania z siły ich wsparcia i doświadczeń rozwojowych
  • moje prowadzenie i inspirację w trakcie trwania Programu
  • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz dzielić się swoimi doświadczeniami i prosić o pomoc

Zapłać za Program 2300 zł w dwóch ratach po 1150 zł > przejdź do I raty

Zapłać za Program 2388 zł w formie abonamentu 12 x 199 zł > przejdź do abonamentu

OFERTA PROMOCYJNA WYGASA 31 GRUDNIA - JUŻ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZOBACZ JAK TEN PROGRAM ZMIENIŁ ŻYCIE KOBIET

CO ZYSKASZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W ROKU PRZEBUDZENIA?

Poznasz wspaniałe zaawansowane techniki, praktyki i medytacje, które będą Cię wspierać przez całe życie

Zaczniesz rozumieć siebie na głębokim poziomie, rozumieć swoje motywacje, zachowania, uczucia

Nawiążesz głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu zaczniesz zmierzać w najlepszym dla Ciebie kierunku

Dzięki zaangażowaniu i mocy kobiecego kręgu w świadomy sposób zaczniesz na nowo kreować swoje życie

Będziesz doświadczać w sobie więcej spokoju, ugruntowania, pozytywnej energii, radości i miłości

Przebudzisz się do życia pełnią życia: w Twoich relacjach będzie więcej miłości, szczerości i wsparcia a Ty będziesz czuła spokój i pewność, że ze wszystkim sobie poradzisz