Stwórz życie o jakim nawet nie śniłaś

Zapisy na Rok Przebudzenia 2020 nie są już dostępne.

Zapisy na kolejną edycję programu ruszają w październiku 2020 roku

Czy wiesz, że pierwsze 7 lat życia wdrukowuje w nas wzorce, które potem nieświadomie odtwarzamy przez całe życie?

Od tych wzorców zależy wszystko w Twoim Życiu… 

…to jak sobie radzisz z pieniędzmi, czy jesteś szczęśliwa w miłości, jak czujesz się ze sobą, na ile spełniasz się zawodowo, jakie budujesz relacje. 

W każdej życiowej sytuacji Twoja podświadomość, umysł i ciało będą dążyć do tego, aby odtworzyć to co dobrze znają, np. czucie się niewystarczająco dobrą, niezadowolenie z siebie, bezsilność, frustrację, spięcie, stres, porażkę, chowanie się przed sukcesem, autosabotaż, martwienie się o przyszłość,  presję czasu, brak pieniędzy…

Dopóki nie staniesz się świadoma tych wzorców zapisanych w Twoich emocjach, umyśle, ciele i podświadomości, one będą kierowały Twoim życiem a Ty z całym przekonaniem będziesz wierzyła, że musi tak być.

Nie musi. 

 

 

 

Jeżeli Twoje życie nie jest zachywcającym bogatym festiwalem

pełnym przyjemności, spełnienia, radości i miłości, to przyczyna jest jedna 

i są nią wzorce zapisane w Twojej podświadomości, emocjach, umyśle i ciele.

Zmień te wzorce a zmienisz swoje życie.

Kochana, pozwól, że opowiem Ci pewną historię…

Jest sierpień 2017 roku, stoję na plaży w Sopocie i w wieku 37 lat zadaję sobie pytanie czy ja w ogóle żyję? Od kilku lat czuję, że muszę coś zmienić, że utkwiłam w martwym miejscu i że, choć pozornie cudowne, moje życie wcale nie wygląda tak jak tego pragnę…

Od lat tęsknię za miłością, ale boję się zakochać. Od dawna chcę mniej pracować, ale  czuję wewnętrzną presję, która nie pozwala mi odpocząć. Marzę, żeby zarabiać dobre pieniądze, ale wciąż, tymi samymi myślami, wyborami i decyzjami, sabotuję swoją obfitość i większe przychody. 

Nie rozumiałam dlaczego tak się dzieje. Świadomie chcę dobra dla siebie, a nieświadomie sobie przeszkadzam w tym czego pragnę. Co robię nie tak?

Szukając pomocy dla siebie zaczęłam medytować i to był strzał w dziesiątkę. Dzięki uważnej samoobserwacji odkryłam że od nowa jak na autopilocie odtwarzam te same emocje, dramaty, myśli, zachowania i nawyki i ląduję znów w tym samym miejscu. Zaczęłam szukać sposobu, żeby się od tego uwolnić i móc świadomie wybierać jak się czuję i jak żyję. 

Krok po kroku zabrałam się za porządne oczyszczanie emocji, ciała, przekonań medytacją, pracą z ciałem, autohipnozą, i budowaniem nowych nawyków. Rezultaty są spektakularne. Jestem wolna. Zakochałam się. Nie czuję presji.  Praca sprawia mi radość. Robię mniej a zarabiam więcej. Czuję się szczęśliwa i żyję życiem ze swoich marzeń. 

I Ty też możesz. 

Rok Przebudzenia jest właśnie po to, aby Ci w tym pomóc. 

 

Zapraszam Cię do tej fascynującej przemiany jeśli…

...czujesz, że chcesz zmiany a zarazem się jej boisz

...nie doświadczasz tego, za czym tak naprawdę w głębi duszy tęsknisz

...chcesz porzucić fałszywe przekonania na swój temat i odzyskać wolność i moc

...nie czujesz, że jesteś najwspanialszą wersją siebie - kochającą, kobiecą, radosną, szczęśliwą, promienną, pełną życia

...czujesz, że chciałabyś, aby Twoje życie wyglądało inaczej niż teraz

...chcesz się otworzyć na miłość, spełnienie i sukces

...chcesz przestać bać się przyszłości a zacząć ją kreować

...pragniesz być po prostu zadowolona i szczęśliwa

JAK DZIAŁA PROGRAM

Program  podzielony jest na 12 miesięcy – każdy poświęcony uzdrowieniu jednej sfery życia.

Zobacz, czym się zajmiesz w każdym z nich.

NOWY POCZĄTEK – Nie pozostawiaj życia przypadkowi

Moduł I. Moc intencji, czyli jak przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz

 • Zastanowisz się nad różnymi obszarami swojego życia i wybierzesz te, którym chcesz w tym roku świadomie poświęcić najwięcej energii i uwagi, aby wprowadzić w nich zmiany za jakimi tęsknisz.
 • Dowiesz się jak nadać siłę swojej intencji, aby prowadziła Cię w Twoich codziennych działaniach ku celom, które są dla Ciebie naprawdę ważne.
 • Poznasz narzędzia, dzięki którym będziesz bardziej czujna zarówno na to czego pragniesz, jak i to co Ci nie służy.

Moduł II. Trening umysłu, czyli jak kreować szczęśliwe teraz

 • Będziesz potrafiła rozpoznać, która z części umysłu jest właśnie przy głosie i obserwować swoje myśli bez utożsamiania się z nimi, dzięki czemu to Ty będziesz kierowała swoim umysłem a nie on Tobą.
 • Przestaniesz wzmacniać tę część umysłu, która się martwi i nauczysz się z zaufaniem relaksować w tym co jest tu i teraz, dzięki czemu poczujesz się bezpieczniej w sobie i w życiu.
 • Nauczysz swój umysł dyscypliny i błogiego bycia w tu i teraz – będziesz potrafiła kultywować i wzmacniać wewnętrzne poczucie wdzięczności i szczęścia.
 • Osadzisz się i ugruntujesz w swoim centrum – spokojnym cichym miejscu poza umysłem, dzięki czemu w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji będziesz potrafiła powrócić do kontaktu z rzeczywistością – ze swoimi zasobami i mocą.

Moduł III. Bezwarunkowa miłość do siebie, czyli jak dawać sobie dobro, czułość i wsparcie

 • Wzmocnisz dorosłą część siebie, która będzie potrafiła się zaopiekować zagubionym, smutnym, zawstydzonym i niepewnym dzieckiem w Tobie. Nauczysz się  świadomie dawać sobie więcej uwagi, czułości, dobra i wsparcia.
 • Dowiesz się jak złapać dystans wobec negatywnych, raniących myśli o sobie, nazywać je, rozumieć skąd się biorą i dawać sobie więcej zrozumienia i akceptacji. 
 • Zaczniesz uzdrawiać stare podświadome wzorce czucia się nieważną, niewartościową, gorszą i niekochaną. Dostaniesz prowadzenie i wsparcie w tym, aby wybaczyć sobie to co było i pójść dalej wolna od starych historii i lęków. 
 • Dzięki karmiącej pracy w parach nawiążesz głębszy kontakt ze swoim sercem i jego głębokimi potrzebami. Dzięki temu zaczniesz bardziej serio traktować swoje emocje i potrzeby i mówić im “tak”.

CIAŁO. KOBIECOŚĆ. SEKSUALNOŚĆ. – Powrót do pełni życia

Moduł IV. Ciało pełne energii i życia, czyli jak powrócić do spontaniczności, swobody i czucia

 • Nauczysz się bardziej czuć swoje ciało i jego potrzeby. To będzie piękny trening uważności i obecności tu i teraz dający poczucie ugruntowania i zakorzenienia w życiu.
 • Zaczniesz kreować nowe rytuały i nawyki dotyczące ruchu, jedzenia, snu i kontaktu, które pomogą Ci mądrze zadbać o ciało, aby było dopieszczone, zdrowe i szczęśliwe.
 • Nauczysz się świadomie relaksować swoje ciało podczas każdej czynności, dzięki czemu będziesz miała więcej życiowej energii.
 • Zaczniesz uzdrawiać stare podświadome wzorce odrzucania ciała, jego wyglądu i potrzeb.

Moduł V. Przebudzenie pełni Twojej kobiecości

 • Otworzysz się na swoje uczucia i nauczysz się ich słuchać. Zaczniesz bardziej czuć siebie i powracać do akceptacji siebie.
 • Poznasz techniki, które pomogą Ci w większym stopniu skupić się na ciele. Dzięki nim stopniowo zaczniesz uwalniać się od lęku i doświadczać większego zrelaksowania w codziennym życiu.
 • Nauczysz się bardziej klarownie wyrażać siebie.
 • Zbudujesz silniejsze poczucie własnej wartości i większy szacunek do siebie. Zaczniesz zwracać uwagę na swoje potrzeby.

Moduł VI. Uwolnienie Twojej seksualności i życiowej mocy

 • Poznasz błogie piękno kobiecej seksualności. Dowiesz się, co sprawiło, że stłumiłyśmy w sobie naturalny impuls sięgania po przyjemność i jak doszło do powstania blokad.
 • Dowiesz się, czym jest seksualność i energia seksualna.
 • Nauczysz się praktyki, która pomoże Ci uświadomić sobie wzorce wykształcone w pierwszych 7 latach Twojego życia.
 • Poznasz prawdy i mity na temat seksualności.
 • Nauczysz się pięknych praktyk, które będą wspierać Twoją seksualną energię.

RODZINA. ZWIĄZKI. RELACJE. – Odkryj prawdziwą bliskość

Moduł VII. Wolność bycia sobą w relacjach z innymi

 • Dowiesz się jak pożegnać lub przetransformować niekorzystne dla Ciebie relacje.
 • Poznasz praktyki, które pomogą Ci świadomie wnosić do swoich relacji jakości, za jakimi tęsknisz, aby pomagały Ci one rozkwitać i stawać się w pełni sobą. 
 • Nauczysz się głębokiego słuchania i wspierającej komunikacji z serca do serca
 • Dowiesz się,o warto odsłaniać siebie i nauczysz się dojrzale radzić sobie z lękiem przed krytyką i odrzuceniem – dzięki czemu będziesz zyskiwała coraz większą wolność bycia sobą – zawsze i z każdym. 

Moduł VIII. Wyjście z cienia rodziców na światło swojej własnej prawdy

 • Zainspirujesz się do pozwolenia sobie na większą swobodę bycia sobą i życia w zgodzie z własnym wnętrzem.
 • Poznasz medytację – rytuał, który pomoże Ci świadomie przeciąć pępowinę i uniezależnić swoje życiowe decyzje i wybory od aprobaty lub potępienia swoich rodziców.
 • Poznasz sprawdzone praktyki, które pomogą Ci odróżniać ich oczekiwania od tego co jest tak naprawdę Twoje, stanąć mocno na własnych nogach i zyskać siłę, aby żyć tak jak chcesz.
 • Nauczysz się stawać wobec rodziców w swojej prawdzie i być z nimi otwarta i szczera.

Moduł IX. Otwieranie serca na miłość i kreowanie wymarzonego związku

 • Odkryjesz swoje pragnienia i tęsknoty, przyjrzysz się swojemu życiu miłosnemu i zaprosisz do niego więcej spełnienia.
 • Dowiesz się jak otworzyć się na miłość, jak świadomie przyciągnąć mężczyznę, za jakim tęskni Twoje serce i jak budować związek, w którym będziesz czuła się totalnie kochana i szczęśliwa.
 • Poznasz najczęstsze pułapki, w jakie wpadają kobiety tęskniąc za miłością, dowiesz się jak ich unikać i jak tworzyć dokładnie taki związek w jakim chcesz się znaleźć.
 • Poznasz siłę projekcji i nauczysz się coraz bardziej widzieć siebie i partnera, takimi jakimi naprawdę jesteście.

PIENIĄDZE. PRACA. MARZENIA. – Otwórz się na obfitość

Moduł X. Uzdrowienie relacji z pieniądzem – od braku do obfitości

 • Uświadomisz sobie swoje przekonania dotyczące pieniędzy.
 • Oczyścisz blokady i zaczniesz świadomie kreować obfitość.
 • Otworzysz się na wizję zarabiania większych pieniędzy.
 • Dotrzesz do głębokich tęsknot – tego, co byłoby dla Ciebie możliwe, gdybyś zaczęła zarabiać tyle, ile chcesz.

Moduł XI. Kreowanie biznesu lub pracy życia

 • Ten miesiąc pomoże Ci zrobić stop-klatkę i uświadomić sobie czy praca, którą obecnie wykonujesz jest najbardziej optymalna dla Ciebie, tzn. czy zapewnia Ci harmonijny rozwój i styl życia za jakim tęsknisz.
 • Uświadomisz sobie jakie podświadome obawy i lęki blokują Cię przed sukcesem i spełnieniem zawodowym.
 • Nauczysz się pracować w skupieniu, zrelaksowaniu i spokoju i wnosić serce i radość do wszystkiego co będziesz robiła.
 • Dowiesz się jak wierzyć w siebie, rozwijać swoje talenty i pasje, dawać ponadprzeciętną wartość i dzięki temu brać dobre pieniądze za swoją pracę.

Moduł XII. Skuteczne manifestowanie marzeń

 • Dowiesz się jak dotrzeć do swoich prawdziwych pragnień i głębiej schowanych marzeń.
 • Poznasz sprawdzone praktyki, które pomogą Ci dać uwagę i czas temu czego najbardziej dla siebie pragniesz, abyś mogła doświadczać tego więcej i urzeczywistniać to, za czym najbardziej tęsknisz.
 • Nauczysz się rozpoznawać swoje podświadome wzorce działania i uwalniać od tych, które blokują Twoją moc.
 • Dowiesz się jak sięgać po to na czym Ci zależy bez presji i stresu, lekko, radośnie i z zaufaniem, ciesząc się harmonią i dobrostanem nie kiedyś w przyszłości, kiedy to osiągniesz, ale już tu i teraz.

ZAPISY NA ROK PRZEBUDZENIA 2020 ZAKOŃCZYŁY SIĘ 2 STYCZNIA 2020.

ZAPISY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ PROGRAMU RUSZAJĄ W PAŹDZIERNIKU 2020.

INTENCJE Z JAKIMI KOBIETY PRZYSTĘPUJĄ DO PROGRAMU

 • Uwolnić się od codziennego zamartwiania się,
 • Zakochać się,
 • Mieć czas, żeby wsłuchać się w siebie,
 • Uzdrowić stare rany,
 • Oczyścić negatywne myśli i bolesne  emocje,
 • Schudnąć, 
 • Robić coś tylko dla siebie.

ZOBACZ JAK TEN PROGRAM ZMIENIA ICH ŻYCIE

W programie wzięło udział już ponad 300 kobiet.

%

95 % uczestniczek tegorocznej edycji poleciłoby ten program bliskiej osobie.

CO DAJE UDZIAŁ W ROKU PRZEBUDZENIA 

(odpowiedzi z anonimowej ankiety z tego roku)

Rok Przebudzenia krok po kroku odkrywa kolejne piękne obszary mojej duszy które zostały zapomniane, schowane głęboko pod warstwą fałszywych przekonań na własny temat.

Nauczyłam się odpuszczania, zakochałam się z wzajemnością.

Stałam się bardziej pewna siebie i uśmiechnięta. Odkryłam w sobie moc do działania, a dzięki praktykom uleczyłam sporo ran związanych z DDA. Stałam się promienna, zmotywowana i chętna do działania. Jestem otwarta na dobro, które może mi zaoferować życie.

Jestem dla siebie bardziej wyrozumiała w gorsze dni.

Program daje mi motywację do pracy nad konkretnymi sferami mojego życia. Dzięki niemu wprowadzam stopniowo praktyki, które pozwalają mi przełamać bariery, podejmować decyzje i dokonywać potrzebnych zmian.

Już w połowie roku osiągnęłam pierwszy stopień dużego spadku wagi.

W czym możemy Ci pomóc? Czekamy na Twoją wiadomość: hello@patigarg.pl