Witaj, nazywam się Patrycja Załug i od 10 lat wspieram kobiety w odkrywaniu siebie. Rok Przebudzenia stworzyłam dla kobiet, które chcą świadomie i odpowiedzialnie kreować życie za jakim tęsknią.

To unikalny program online złożony z najbardziej skutecznych praktyk pracy z ciałem, umysłem, emocjami i podświadomością , który pomoże Ci konsekwentnie, miesiąc po miesiącu zrobić porządek w swojej głowie i w swoim życiu i wykreować dla siebie dokładnie to za czym tęsknisz. W tym programie pokażę Ci jak zmienić stare podświadome wzorce i wprowadzić nowe, dobre, budujące wiarę w siebie przekonania i nawyki, które odmienią Ciebie i Twoje życie. 

Do programu możesz dołączyć w każdej chwili wykupując miesięczny abonament za 299 zł/miesiąc. Dołączając teraz 2 miesiące treningu dostaniesz ode mnie w prezencie.

Zapisy na nową edycję 2020 ruszają w październiku 2019 roku!

NAD JAKIMI OBSZARAMI BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

CZĘŚĆ I – TWOJE WNĘTRZE

Świat zewnętrzny jest odbiciem Twojego wewnętrznego świata. Pierwsze 6. modułów Roku Przebudzenia pomoże Ci uzdrowić swoje wnętrze i powrócić do pełni życia.

NOWY POCZĄTEK – Nie pozostawiaj życia przypadkowi

Moduł I - MOC INTENCJI, czyli jak przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz

W pierwszym miesiącu nauczysz się korzystać z mocy intencji. Dzięki intencji świadomie ukierunkujesz swoją uwagę na to, co jest dla Ciebie najważniejsze. A umysł zacznie Cię w tym wspierać.

Dostęp do tego modułu otrzymasz do razu po dołączeniu do programu.

Moduł II - MOC UMYSŁU, czyli jak żyć szczęśliwie w tu i teraz

Poprzez praktyki drugiego miesiąca nauczysz się uspokajać Twój umysł i sprawiać, aby wspierał Cię we wszystkim co sobie zamierzysz. Dzięki prostym praktykom skupisz się bardziej na życiu w tu i teraz. To da Ci głębokie oparcie i osadzenie w sobie.

Dostęp do tego modułu otrzymasz od razu po dołączeniu do programu.

Moduł III - MOC MIŁOŚCI DO SIEBIE, czyli jak dawać sobie dobro, czułość i wsparcie

W trzecim miesiącu zaczniesz praktykować powracanie do pełnej akceptacji siebie i budowanie zdrowego poczucia własnej wartości. Bo miłość do siebie jest podstawą naszej życiowej obfitości i dobrego samopoczucia.

Dostęp do tego modułu otrzymasz od razu po dołączeniu do programu.

CIAŁO. KOBIECOŚĆ. SEKSUALNOŚĆ. – Powrót do pełni życia

Moduł IV - GŁĘBOKI KONTAKT I OSADZENIE W CIELE

Czwarty miesiąc pomoże Ci przetransformować relację z Twoim ciałem. Nauczysz się głębiej słuchać swojego ciała, troszczyć się o jego potrzeby i czerpać z jego ogromnej mądrości. Zaczniesz bardziej czuć co jest dla Ciebie dobre, pogłębisz zaufanie do siebie, zmniejszysz lęk przed życiem i zaczniesz konsekwentnie kreować swoje poczucie bezpieczeństwa.

Godzinny trening na żywo – 1 kwietnia 2019, godz. 18:00.

Moduł V - PRZEBUDZENIE PEŁNI TWOJEJ KOBIECOŚCI

W piątym miesiącu będziemy pracowały nad przebudzeniem pełni Twojej kobiecości. Dowiesz się jak otworzyć się na więcej przyjemności, błogości i zrelaksowania. Nauczysz się na nowo doceniać swoją kobiecość i czule o nią dbać. Nauczysz się też lepiej rozumieć swoje kobiece emocje. Dowiesz się jak powstają, od czego zależą i dlaczego są tak zmienne. Nauczysz się dostrajać się do swojego cyklu miesięcznego i żyć w zgodzie z rytmem swojego ciała. 

Wideo-warsztat dostępny od 1 maja 2019 od godz. 18:00.

Moduł VI - TWOJA ŚWIĘTA SEKSUALNOŚĆ I ŻYCIOWA MOC

W szóstym miesiącu pójdziemy o krok dalej. Pomogę Ci się przyjrzeć temu, na ile pozwalasz sobie cieszyć się swoją kobiecą seksualnością. Energia seksualna to najpotężniejsza energia jaka istnieje. Jeśli mamy do niej dostęp, jeśli nie nakładamy na nią brzemienia wstydu i winy, jeśli pozwalamy sobie ją w pełni wyrażać, nasze życie nabiera nowej jakości. Czujemy się spełnione i szczęśliwe jako kobiety. W tym miesiącu odkryjesz, że Twoja seksualność może być dla Ciebie źródłem ogromnej radości i żywotności.

Wideo-warsztat dostępny od 1 czerwca 2019 od godz. 18:00.

CZĘŚĆ II – TWOJE ŻYCIE

To jak wygląda Twoje życie jest odzwierciedleniem tego, co masz w sobie. Moduły VII-XII Roku Przebudzenia pomogą Ci świadomie i skutecznie kreować życie za jakim prawdziwie tęsknisz: pełne spełnienia, wolności, obfitości, bliskości i szczęścia.

PIENIĄDZE. PRACA. MARZENIA. – Otwórz się na obfitość

Moduł VII - UZDROWIENIE RELACJI Z PIENIĄDZEM

Siódmy miesiąc będzie skupiony na uzdrowieniu Twojej relacji z pieniądzem. Przyjrzysz się swoim przekonaniom, stosunkowi do pieniędzy, uczuciom jakie do nich żywisz, przekonaniom ile możesz zarabiać, podświadomym wewnętrznym blokadom, którymi hamujesz napływ gotówki i zachowaniom, które kreują lęk związany z pieniędzmi. To będzie miesiąc głębokiej praktyki transformującej poczucie braku i kreującej wdzięczność i obfitość.

1,5 godzinny wideo-warsztat dostępny od 1 lipca 2019 od godz. 18:00.

Moduł VIII - PRACA PEŁNA RADOŚCI I SENSU

Każda z nas ma swoje unikalne talenty i dary, którymi może się podzielić z innymi. Jednak często nie wierzymy, że mają one wartość i odcinamy się od możliwości wykonywania pracy, która naprawdę daje nam spełnienie i ma dla nas sens. W ósmym miesiącu dowiesz się jak przetransformować stare wzorce dotyczące tego co jest dla Ciebie możliwe i  znaleźć swoją pracę życia. Dowiesz się jak odkryć swoje unikalne dary i jak uwierzyć, że możesz się nimi dzielić.

1,5 godzinny wideo-warsztat dostępny od 1 sierpnia 2019 od godz. 18:00.

Moduł IX - SZTUKA SKUTECZNEGO MANIFESTOWANIA MARZEŃ

W dziewiątym miesiącu poznasz arkana skutecznego manifestowania marzeń. Bo to nie przypadek, że jedne osoby sięgają po to, czego pragną, a inne cały czas tkwią w tym samym miejscu. Dowiesz się jak odróżniać prawdziwe marzenia z serca od wymagań ego. Nauczysz się rozpoznawać swoje podświadome wzorce działania i uwalniać od tych, które blokują Twoją moc. Nauczysz się odważnie sięgać po to na czym Ci zależy bez presji i stresu, lekko, radośnie i z zaufaniem.

1,5 godzinny trening na żywo 1 września 2019 o godz. 18:00.

RODZINA. ZWIĄZKI. RELACJE. – Odkryj prawdziwą bliskość

Moduł X - WOLNOŚĆ OD SCHEMATÓW RODZINNYCH

W dziesiątym miesiącu Roku Przebudzenia przyjrzymy się wspólnie Twoim schematom rodzinnym, abyś mogła świadomie uwolnić się od tych, które już Ci nie służą. Nauczysz się odróżniać co jest tak naprawdę Twoje od tego co jest oczekiwaniami Twoich rodziców i rodziny. Nauczysz się stawać w swojej prawdzie wobec tych, których najbardziej kochasz. Staniesz mocno na własnych nogach i zyskasz siłę, aby żyć tak jak chcesz.

1,5 godzinny trening na żywo 1 października 2019 o godz. 18:00.

Moduł XI -ŚWIADOME ZWIĄZKI

Praktyki jedenastego miesiąca pomogą Ci przyjrzeć się jakich partnerów wybierasz, jakie związki tworzysz i otworzyć się na doświadczanie takiej miłości, za jaką tęsknisz. Dowiesz się jak świadomie tworzyć pełen miłości, pasji i zrozumienia związek, który będzie Cię karmił i nadawał życiu smak.

1,5 godzinny trening na żywo 1 listopada 2019 o godz. 18:00.

Moduł XII - AUTENTYCZNE RELACJE

Dwunasty miesiąc będzie okazją do przyjrzenia się swoim relacjom – z przyjaciółmi, współpracownikami, znajomymi i rodziną – i zaproszenia do nich większej bliskości, szczerości i życzliwości, aby mogły Cię karmić i być źródłem radości i szczęścia. Nauczysz się głębokiego słuchania i wspierającej komunikacji z serca do serca.

1,5 godzinny trening na żywo 1 grudnia 2019 o godz. 18:00.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH PROGRAMU?

ZAAWANSOWANY TRENING

Comiesięczny głęboki trening pomoże Ci trzymać kurs na to, co jest dla Ciebie najważniejsze i to w każdej sferze życia.

ZESZYTY ĆWICZEŃ

Kilkanaście stron praktyk, ćwiczeń i konkretnej wiedzy JAK zmienić swoje myślenie i kreować życie za jakim tęsknisz.

WSPIERAJĄCĄ GRUPĘ KOBIET

Ćwiczenia w parach, zadania w grupie, dzielenie się doświadczeniami – bo rozwój jest najszybszy, kiedy masz wsparcie.

W tym roku nie pozostawiaj swojego życia przypadkowi.

 

Zacznij świadomie zmieniać swoje podświadome wzorce, schematy i nawyki

i dzięki regularnej medytacji i uważności na siebie wykreuj życie za jakim tęsknisz.

ZOBACZ JAK TEN PROGRAM ZMIENIA ŻYCIE KOBIET

CO ZYSKASZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W ROKU PRZEBUDZENIA?

Zrobisz porządek w swojej głowie i w życiu – nauczysz się nowych przekonań i nawyków, które pomogą Ci świadomie kreować szczęśliwe, spełnione życie – w każdej sferze. 

Zaczniesz rozumieć siebie na głębokim poziomie, rozumieć swoje motywacje, zachowania, uczucia

Nawiążesz głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu zaczniesz zmierzać w najlepszym dla Ciebie kierunku

Poznasz zaawansowane techniki, praktyki i medytacje, które będą Cię wspierać przez całe życie

Będziesz doświadczać w sobie więcej spokoju, ugruntowania, pozytywnej energii, radości i miłości

Przebudzisz się do życia pełnią życia: w Twoich relacjach będzie więcej miłości, szczerości i wsparcia a Ty będziesz czuła spokój i pewność, że ze wszystkim sobie poradzisz

To będzie Twój rok.

Rok Przebudzenia i Nowego Początku.

Dołączając teraz do Roku Przebudzenia 2 miesiące treningu dostaniesz ode mnie w prezencie.

 

W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujesz:

  • 12 miesięcy transformującego życie, intensywnego treningu 
  • 12 warsztatów wideo – razem ponad 15 godzin nagrań
  • 12 zeszytów ćwiczeń
  • 12 prezentacji z warsztatów online
  • 12 plików audio z warsztatów z możliwością pobrania
  • materiały dodatkowe – medytacje, dodatkowe ćwiczenia, sesje specjalne
  • możliwość indywidualnej pracy w parach z innymi uczestniczkami Programu i korzystania z siły ich wsparcia i doświadczeń rozwojowych
  • moje prowadzenie i inspirację w trakcie trwania Programu
  • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz dzielić się swoimi doświadczeniami i prosić o pomoc
  • dostęp do programu do końca grudnia 2019 roku 

Aha, i pamiętaj, że niczego nie ryzykujesz. Jeżeli nie pokochasz tego programu tak jak kobiety, którym miałam radość pomóc, to w ciągu 15 dni od dołączenia będziesz mogła poprosić mnie o zwrot pieniędzy i to bez podawania przyczyny. Wystarczy, że napiszesz maila.

Ale jeśli zostaniesz to będziesz taka szczęśliwa, że to dla siebie zrobiłaś.

Nie musisz decydować teraz, po prostu dołącz na próbę – niczego nie tracisz a niezależnie od tego czy będziesz chciała się dalej ze mną rozwijać dam Ci mega trening, który może Ci pomóc ruszyć z miejsca w tematach, w których utknęłaś.

Wahasz się? Chcesz mnie o coś zapytać? Pisz swobodnie – nie ma głupich pytań. To jest Twoje życie a skoro ten program może Ci pomóc, to może warto dowiedzieć się więcej? Nie przegap okazji, żeby do niego dołączyć. Skoro tu trafiłaś, to znaczy, że jesteś gotowa na tę głęboką transformację. Napisz do mnie: dlakobiet@patrycjazalug.pl